Corner Of The Earth

"Najgorzej jak się komuś coś wydaje"

O nas

Każdemu z nas 30-tka już stuknęła, za nami kilka lat pracy w korpo (Kacha – audytor niestrudzony, Luki – polsko-czeski brodaty analityk biznesowy). Zawsze podróże były dla nas najlepszym sposobem spędzania wolnego czasu, a od kilku lat chodziła nam po głowie myśl, aby porzucić na jakiś czas nasze wygodne życie i ruszyć w świat. I stało się… jak nie teraz to kiedy!?:) Start: 14 października 2015, planowany powrót: sierpień 2016.

Plan ogólny wypadu: Chile – Nowa Zelandia – Azja Południowo-Wschodnia – Kyrgistan – Gruzja. Poza Chile i NZ, dokąd mamy już bilety, do planu specjalnie się nie przywiązujemy, wyjdzie w praniu:)

Mamy nadzieję, że blog pozwoli naszym rodzinom i przyjaciołom na bieżąco śledzić kolejne etapy poznawania Zakątków Świata w naszym wydaniu, a innym czytelnikom dostarczy praktycznych i ciekawych informacji o miejscach, do których nas poniesie:)

Enjoy!:)

Kaśka i Łuki

Kontakt do nas:
mailowo: gwiazda.kacha@gmail.com; kowalski.lukasz@wp.pl
skype: gwiazdola; kowalski.l
FB: Facebook

 

Share This:

5 Comments

 1. Krzysiek

  No halo… Nie zaniedbywać zgłodniałych wieści czytelników 😉

  • dukyyy

   nie chcemy Was rozczarować…Intensywnie pracujemy nad materiałem, żeby treść mogła być najwyższych lotów 🙂
   Wpisy będą najpóźniej do końca miesiąca, obiecujemy…zdawkowe informacje zamieszczamy na facebooku.

 2. Paweł i Karolina P.

  :))) Hmm… po tylu latach, tak naprawdę nie wiem, co napisać. Więc może tak: Jesteś najlepszym towarzyszem podróży jakiego można sobie wymarzyć. Łapcie chwile i bawcie się dobrze. Pozdrawiamy. Paweł i Karolina P.

 3. Niech moc będzie z wami.

Dodaj komentarz

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén